BВП: мРНК-вакцинація ‒ невирішальна ситуація, де порятунок?

Дивіться це відео також на:
https://rumble.com/vnt7sb-39994283.html
https://cos.tv/videos/play/31413799556256768
https://ugetube.com/watch/6ruIsp1Yk4zfYJk

https://vkpatriarhat.org/mrnk-vaktsynatsiia-de-poriatunok/
https://bcp-video.org/ua/vaktsynatsiia-de-poriatunok/

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
https://forms.sendpulse.com/a204ff2070/

Кому віриш ти? Експертам з вірусології, чи тим, які безперервно брешуть на всіх телеканалах?

Мас-медіа в даний час наганяють страх, викликають істерію та професійно промивають мізки. З якою метою? Щоб якнайбільше людей повірило брехні, що єдиний вихід і остання надія ‒ це вакцинація від ковіду. Вони стверджують: якщо ви дозволите, щоб вам вкололи цю вакцину, за яку не хочуть поручитися ні виробник, ні влада, ні лікар, то усе, мовляв, нормалізується. Але справжні експерти стверджують прямо протилежне. Факти вже доводять, що ті, які сьогодні помирають від ковіду, є повністю вакциновані! Отож вони померли від вакцини, а не від ковіду! Директор похоронної служби з Британії Джон О’Луні б’є на сполох і підтверджує, що ті, які померли останнім часом, були вакцинованими. Таким чином міф про чудодійну вакцину виявився великим фейком. Більше того, вакциновані стають найбільшою загрозою для себе самих і для свого оточення. Чому? Це пояснює не лише лікар Зеленко, але й інші. Він каже: «Коли людині ін’єкційно вводять ці т.зв. „вакцини”, її тіло перетворюється на фабрику по виробництву спайкового білка».

Приклад: Молода мати, яка чекала дитину, приїхала з чоловіком у гості до його вакцинованих батьків. Невдовзі після цього в неї почалися сильні судоми, вона повністю втратила силу, є прикута до ліжка і не може навіть поворухнутися.

Інший приклад: Молодий чоловік із дружиною та малими дітьми приїхали відвідати свою тітку. Тітка разом зі своїм чоловіком вже прийняла мРНК-вакцину. Під час візиту молодого чоловіка почали боліти кості і ціле тіло, потім з’явилася висока температура і він повністю втратив силу.

Одна жінка з раковою пухлиною терміново потребувала опромінення. На неї чинили сильний тиск, щоб вона спершу або прийняла вакцину, або пройшла рядом небезпечних і недостовірних тестувань. Якщо вона не виконає цих поставлених умов, їй відмовляються надати рятівне лікування.

Медсестри свідчать, що сьогодні всі пацієнти, госпіталізовані з важкою формою ковіду, є повністю вакциновані проти ковіду. Отож міф про чудодійну вакцину розвіявся. Однак мас-медіа і надалі продовжують вакцинаційну демагогію, щоб створити обманливу атмосферу для абсурдних заходів уряду. Правдиву інформацію вони навмисно замовчують.

Дослідник-вірусолог, професор Бхакді з Німеччини, наполегливо застерігає від вакцинації: «Якщо ви прийняли першу дозу вакцини і з вами нічого не сталося, дякуйте Богові, дякуйте Господу, але вже не приймайте другої дози. Адже якщо ви вакцинуєтеся і другою дозою, то створите собі великі проблеми. У лімфатичних вузлах у вас будуть лімфоцити-вбивці та інші клітини ‒ X. Якщо Х-клітина створить спайкові білки, то цей лімфоцит фактично нападе на свого брата чи сестру. Отож лімфоцити-вбивці почнуть старатися вас убити. ... Я хочу, щоб ви прийняли рішення не вакцинуватися другою дозою. Не тільки друга вакцинація, але й кожна наступна вакцинація наражатиме на небезпеку ваше життя. ... Пандемія, як смертельно небезпечна нова хвороба, не існує».

Коронавірус ‒ це всесвітній обман, а ще більший обман ‒ це всесвітня вакцинація проти коронавірусу!

Спочатку медіа-терор змальовував уявну катастрофу з морозильними камерами, переповненими трупами, а тепер, для різноманітності, вони вигадали, що ті, які відмовляються від вакцин, винні у т.зв. пандемії і начебто є загрозою для всіх, включаючи вакцинованих. Це чистий абсурд! Тепер брехливі мас-медіа мають на сумлінні лінчування невинних людей, які відкидають абсурдну і надзвичайно небезпечну вакцину, яка навіть не є вакциною, а швидше біологічною зброєю. Доктор Володимир Зеленко це підтверджує: «Це штучно створена біологічна зброя». І продовжує: «Не існує ніяких підстав для використання цієї отруйної смертельної ін’єкції. ... Ваше міністерство охорони здоров’я обманює вас. 20 грудня в Ізраїлі відбулося величезне зростання кривої смертності. А знаєте, що сталося в Ізраїлі 20 грудня? Почалася широкомасштабна вакцинація».

Лікар Зеленко говорить правду, а тому, як він сам зізнається, йому майже щодня погрожують смертю. Він зі своїми співпрацівниками вилікував від ковіду понад 6000 людей. Він є компетентний професійно висловлюватися про вакцину. Справжніх експертів, таких як він, за правду переслідують, змушують мовчати і морально ліквідують. Сьогодні вже можна назвати конкретних спеціалістів, які наполегливо застерігали від експериментальної вакцини і які, хоча й не були хворі, раптово померли.

Хто пропихає вакцину і чому? Її пропихає, наприклад, Білл Гейтс, який сказав: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%».

Другим невігласом, який пропихає вакцинацію, навіть через трупи, є лжепапа Франциск Бергольйо, який стверджує: «Це треба зробити!», і лицемірно додає: «Це прояв любові!». А насправді це злочин проти людяності! Він сам запровадив у Ватикані, як у першій державі світу, обов’язкові ковід-паспорти. Усі працівники Ватикану мусять бути вакциновані. Лжепапа затято ігнорує перестороги справжніх фахівців і лише постійно мантрує повну брехню: як вкрай необхідно прийняти вакцину. Таким чином він здійснює злочин не тільки проти Бога та Церкви, але й проти цілого людства. У цій брехливій демагогії Бергольйо наслідують деякі церковні прелати, які проміняли правду на брехню, а Бога на диявола. Їх слід остерігатися, як вовків в овечій шкурі; їх впізнаєте по плодах.

На відміну від папи-архибрехуна Бергольйо, французький вірусолог д-р. Люк Монтаньє, лауреат Нобелівської премії за відкриття ВІЛ, вимагає негайного припинення масової вакцинації. Він каже: «Ця вакцина становить найбільший ризик геноциду у всій історії людства». Але лжепапа абсурдно стверджує, що цей запрограмований геноцид начебто є проявом любові.

Трагедія полягає в тому, що люди, охоплені мас-медіальною брехнею, нездатні серйозно сприймати справжніх експертів. Вони спокійно ризикують, що вакцина зробить їх каліками, або що помруть. Сьогодні доречно запитати людей: Чому ви керуєтеся словами тих, які мають на меті ваше каліцтво і смерть та масове поширення хвороби? Чому ви слухаєтеся їх? Чи взагалі є можливим те, що сьогодні відбувається? Вже сьогодні можна легко довести, що більше людей помирає від вакцини, ніж від ковіду. При цьому відомо, що смертність від ковіду не перевищила смертності від звичайного сезонного грипу. І так недостовірні статистики ще більше роздувалися через зарахування до них смертності людей, які помирали з ковідом, але не від ковіду. Навіть при автомобільній аварії причиною смерті був ковід.

Щодо питання, чи можна виготовити ефективну вакцину від ковіду, висловилася чеська вірусолог Соня Пекова. Вона пояснила, що при швидкій мутації вірусу неможливо виготовити ефективну вакцину. Чому? Тому що вакцина не може випередити мутацію. Російський фахівець професор Редько сказав, що ефективні вакцини завжди використовувалися лише проти стабільних інфекцій, таких як поліомієліт, кір тощо, і ніколи не використовувалися проти вірусу, який мутує.

Вакцинація викликає світову війну, яка у психологічній області веде до розділення сімей і народу.

Приклад: В одній родині вакцинувався 60-літній чоловік. Його дружина, навпаки, проти вакцинації. Однак його невістка повірила у вакцину і також вакцинувалася. Її чоловік довідався від експертів правдиву інформацію, а тому радикально виступає проти вакцинації. В одному домі розділені між собою батьки і молоде подружжя. Такого глибокого поділу суспільства не вдалося досягти ще ніколи в цілій історії людства. При тому агресія та ненависть проявляються виключно з боку вакцинованих.

Справжні експерти розкривають суть загрози експериментальної вакцини: 1) Вона змінює геном людини, а тим самим робить людей генетично модифікованими організмами і веде до самознищення людського роду. 2) Вакцина містить наночастинки, які потрапляють у мозок, що вже є частиною процесу чіпування людства, особливо у поєднанні з 5G. Але через чіпування людина перестає бути людиною, тобто вільною істотою. Вона стає біороботом. 3) Вакцинація є засобом редукції, тобто самознищення людства. 4) Вакцинація також є елементом сатанізації, тому що біологічною основою мРНК-вакцини є тканина, заживо вирвана з ненародженої дитини перед її убивством.

Потрібно знати і те, що сучасна вакцинація ‒ це експеримент над людьми, заборонений Нюрнберзьким кодексом як злочин проти людяності.

Десятки провідних непідкупних фахівців з вірусології перестерігають від конкретних наслідків, які вже сьогодні бачимо. Д-р Раян Коул із США: «Вакцина (мРНК) є токсином і викликає захворювання легенів, судинні захворювання, серцеві захворювання, хвороби мозку...». Інші експерти також наголошують на тому, що вакцина пошкоджує і центральну нервову систему. Прогноз, через який б’є на сполох д-р Долорес Кейхілл з Ірландії, стверджує: «Протягом двох років 90% вакцинованих людей помруть». Це серйозна справа! Ми мали б почати реально боятися цього, а не страшилок в мас-медіа, які, навпаки, штовхають нас на вакцинаційну бійню.

Найбільший злочин ‒ це запроваджувати обов’язкову вакцинацію дітей, як це вже намагаються зробити в деяких країнах. Експерти стверджують, що 99,998% дітей одужують від ковіду без будь-якого лікування. Однак після вакцини діти помирають або мають серйозні проблеми. Мікробіолог та вірусолог проф. д-р Сухаріт Бхакді застерігає: «Якщо ви вакцинуєте свою дитину, то здійснюєте злочин! Я вважаю ці генні вакцини забороненим експериментом над людьми».

Сьогодні ми є на вершині технічної революції. Комп’ютерна техніка ‒ це надбання, але водночас і велика небезпека для людства. Вводиться тотальний контроль над людьми. Людський розум засліплений, оп’янілий від гордині успішності. В руках злих людей весь науковий прогрес обертається проти особи і проти людства.

Тут ми підходимо до основних питань, яких люди уникають. Питання зла, питання війн... Усі війни, усі злочини виходять зі спільного родовища зла, яке є в нутрі кожної людини. Ми успадкували його від наших прабатьків. Від цього духовного родовища зла ‒ від первородного гріха ‒ нас, людей, не визволить ані логіка, ані техніка. Люди перебувають у рабстві брехні та зла, однак у своїй духовній сліпоті багато хто не хоче це признати. На прикладі корона-психозу бачимо явні плоди цього. Сила зла вийшла на поверхню через поступове відкидання справедливих законів, які перешкоджали інвазії зла. Антизакони привілеюють зло і називають його правом людини. Пропихається гендерна ідеологія, яка нахабно стверджує безглуздя, що чоловік не є чоловіком, а жінка жінкою. Відтак приймається і викрадання дітей ювенальною юстицією. Ці злочини загорнуті у фрази про права дітей та права жінок. Це насмішка над правдою, справедливістю та реальністю. Але людям змінюють мислення, так що вони поступово приймають абсурдну брехню. Лікарі зобов’язані лікувати; вони складали клятву Гіппократа. Сьогодні, якщо хтось захворів і не прийняв вакцину або безглузді тести, його залишать помирати, наприклад, і від звичайного апендициту. Ця злочинна система під великим тиском робить з лікарів гробарів. В Німеччині через зосередженість на т.зв. ковід-заходах, а тим самим через занедбування медичної допомоги, за три місяці померло близько 125 000 людей. З ковід-дурдомом ми потрапили в ситуацію, в якій кожен із нас повинен серйозно рахуватися зі смертю. А також кожен мусить поставити собі друге запитання: Що буде після смерті? Після смерті настає Божий суд, а потім вічність: для одних ‒ щаслива, а для інших ‒ нещаслива. Тут не йдеться про сто чи тисячу років, але про вічність. У своєму житті людина робить остаточний вибір, якою буде її вічність. Єдина дорога спасіння, і то для кожної людини ‒ це правдиве покаяння, без якого ніхто не буде спасенний, навіть жодний єпископ, жодний папа.

А що таке правдиве покаяння? Признати свій гріх перед самим собою, признати: «Я був обманений, я повірив брехні», ‒ а також визнати це перед Богом. Також я повинен прийняти запропоноване спасіння, тобто заступницьку жертву Сина Божого за мої гріхи, які я вчинив у своєму житті. Кожен без винятку може бути спасенний лише через покаяння, через яке отримує прощення гріхів (Лк. 24,47). Покаяння по-в’язане не тільки з признанням собі гріхів, але і з вірою у Спасителя, в Ісуса Христа. Святе Письмо наголошує: «Ні в кому іншому немає спасіння» (Ді. 4,12).

Як осягнути спасіння? Святе Письмо каже: «Хто призове Ім’я Господнє, спасеться» (Рим. 10,13). Яке є Ім’я Господнє? Це Ім’я Ісус, по-грецьки Ісус, по-єврейськи Єгошуа. Тому щодня знайди собі хоча би три хвилини, наприклад перед сном, усвідом свою вину перед Богом і з вірою повторюй: «Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй мене, грішного» ‒ зроби це з духовним поглядом на п’ять Христових ран, тобто п’ять разів. Це є досконалий жаль. Нічого більше не будеш потребувати в годину своєї смерті. Тому щодня розбуджуй досконалий жаль. Бог обіцяє тобі у Своєму слові: «Хто призове Ім’я Господнє, спасеться». Ти спасешся! Взивання Ісусового Імені ‒ це засіб порятунку від вічної смерті у пеклі. Тільки духовно сліпа, горда людина відкидає своє власне спасіння, тобто здійснює духовне самогубство. Всі, які прийняли мРНК-вакцину, повинні признати, що хоча й на них чинився тиск, все ж вони винні, тому що піддалися йому. Вони мусять признати це перед собою і перед Богом та просити у Бога прощення ‒ вже сьогодні, бо Ісус сказав: «Смерть прийде, як злодій, не знаєте ні дня, ні години». Передусім кожен вакцинований мусить найперше рахуватися зі смертю, з Божим судом і з вічністю. Щодня взивай Боже Ім’я, бо в ньому є твоє спасіння!

+Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

6.10.2021